Minulý týždeň sa šou Nákupné maniačky niesla prekvapivo v mimoriadne príjemnom a priateľskom duchu. To sa už ale nedá povedať o tom aktuálnom. Vo štvrtok sa dievčatá poriadne vyfarbili, keď dali svojej súperke Elene neprimerane nízke hodnotenie.

Elena má s módou bohaté skúsenosti, nakoľko vlastní obchodík so spodnou bielizňou. Okrem toho, ako diváci mohli vidieť, jej šatník obsahuje krásne nadčasové, ale aj trendy kúsky. Za svoj vkus sa tak sympatická dôchodkyňa určite hanbiť nemusí. Rovnako ani za outfit, aký sa jej podarilo behom dvoch hodín vyskladať za sumu 400 eur.

Aktuálnemu týždňu vládne téma asymetria, ktorú Elenka s pomocou vnučky úžasne splnila. Slová chvály jej venovala aj porota a konkurentky. Dievčatá sa jednoznačne zhodli, že elegantná dáma zvládla výzvu veľmi dobre. O to väčší šok prišiel pri hodnotení, kde baby Elke odobrali nemálo bodov len za to, že usúdili, že pri outfite zohrala rolu práve vnučka.

Napriek tomu, že pomocníka má každá účastníčka, Elene toho jej dali súperky poriadne “vyžrať” a dokopy ju ohodnotili iba 11-timi bodmi, z čoho dve súťažiace jej pripísali iba jeden bod. Výsledok podnikateľku určite nepoteší, avšak pri srdci ju môžu zahriať aspoň slová jej dcéry, známej moderátorky Eriky Barkolovej. ,,Moja milovaná mamička,” pochválila sa na Instagrame svojou nastajlovanou maminou.

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj, barkolova_erika