Známa farmárka, ktorá sa preslávila v druhej sérií reality šou, no zahviezdila aj v známej kontroverznej zoznamke, má ďalšiu novinku. Len pred pár mesiacmi sa nečakane zasnúbila a teraz je tehotná!

Gabriela Bullová (37) sa zapísala do povedomia divákov počas druhej série reality šou Farma, kde si pravidelne skákala do vlasov s Monikou Haklovou. Už v tom období bolo zrejmé, že odvážna blondínka má blízko k nahote a šteklivé zábery dodnes zdobia jej Instagram.

Divákom sa pripomenula aj počas kontroverznej zoznamky Take Me Out, hoci tam svojho vyvoleného nestretla. Dnes je už jasné, že Gabika žiari šťastím po boku Ladislava, s ktorým sa dokonca na Vianoce 2019 zasnúbila, pričom sa pochválila aj snubným prsteňom na ruke.

Tým sa však prekvapenia neskončili a aj prsnatá exfarmárka sa pridala k súčasnému babyboomu potom, ako ohlásila tehotenstvo táto farmárka. Na sociálnej sieti totiž odhalila, že čaká bábätko: “Baby loading (Dieťatko vo výrobe, pozn. red.),” napísala k záberu, na ktorom jasne vidieť zaobľujúce sa bruško.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/gabrielabullova