Známa farmárka, ktorá len nedávno prechádzala vážnou krízou s partnerom, prekvapila šokujúcou novinkou. Kráska až doteraz tajila pred fanúšikmi, že je v sladkom očakávaní svojho prvého dieťatka!

S tehotnými farmárkami sa v posledných týždňoch naozaj roztrhlo vrece. Potom, ako ukázala bruško Michaela Štefániková či Lucia Mokráňová, sa o slovo prihlásila ďalšia kráska. Na sviatok Sv. Valentína sa rozhodla šokovať fanúšikov aj podnikateľka Eva Zelníková Strážnická.

Blondínka si pritom prešla s manželom Matúšom náročnými chvíľami a po roku od sobáša prechádzali vážnou krízou, pričom sa skloňovali slová ako sklamanie či koniec. Dvojica ale napokon svoje problémy vyriešila a hrdličky sa k sebe vrátili.

Už po pár mesiacoch sa tešia z nádhernej novinky: “My už svoj valentínsky darček máme. Pánbožko nám s Matúškom požehnal ten najkrajší. Naša tretia tohtoročná novinka, 4 roky vzťahu a tvrdej práce za nami, najvyšší čas užiť si materskú. Už nech si medzi nami láska, tešíme sa na teba… Zahrnieme ťa všetkou láskou sveta, juchúúú, materská,” teší sa Eva, ktorá pridala aj krásne zábery od fotografa Matúša Strapka. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/evazelnikova, kristi_dali, romii_y