Česká speváčka Monika Bagárová si prechádzala v posledných mesiacoch náročným obdobím. Jedna z najobľúbenejších tvárí domáceho šoubiznisu prekonala náročný rozchod s otcom svojej dcérky Rumie, zápasníkom Makhmudom Muradovom. Ako je však zrejmé, umelkyňa je z najhoršieho vonku a momentálne prežíva jedno z najkrajších životných období.

28-ročná speváčka Monika Bagárová len pred pár dňami vydala nový album s názvom Silnější. Okrem hudobnej lahôdky má však radosť aj v súkromí, nakoľko len nedávno začala bývať vo vysnívanom dome, pričom do jej života vstúpila i láska. O priateľovi, ktorým je 31-ročný obchodník s klenotami albánskeho pôvodu, otvorene prehovorila pre Showtime na TV Prima.

Ako najskôr priznala, uplynulý rok bol pre ňu najťažší v živote so zásadnými zmenami, veľmi smutný, no zároveň ten najšťastnejší. „Takže ako ja hovorím, všetko zlé je na niečo dobré. Aj keď si v tú chvíľu myslíte, že všetko skončilo a nie je cesta ďalej, tak tú odpoveď, prečo to tak bolo, získate časom. Niekto skôr a niekto neskôr. A ja som ju získala teraz,“ prezradila s úsmevom a následne prezradila i čo to o vzťahu s Leonardom, na ktorom jej mimoriadne záleží.

„Sme zamilovaní, máme rovnaké životné hodnoty a rodina je pre nás najviac. A je to skvelý človek, ktorý má dobré srdce, a to sú veci, na ktorých mi veľmi záleží,“ povedala s pokorou speváčka na adresu priateľa. Ten je podľa jej slov veľmi chápavý, čo si veľmi váži. „Máme to nastavené veľmi pekne, my sme obidvaja rozumní ľudia, ktorí vedia, čo je v živote dôležité a ja som veľmi rada, že to berie a zvláda a dokáže sa nad niektorými vecami zasmiať.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: prima.cz | Foto: IG/bagarovamonika, FB/Leonard L.