Česká Superstar Monika Bagárová si podmanila fanúšikov nielen vo svojej domovine, ale aj na Slovensku. Mnohé ženy totiž obdivujú jej hlas, krásu, no taktiež postoj k životu. 28-ročná speváčka najnovšie prekvapila verejnosť novým partnerom, ktorého predstavila pár mesiacov od zdrvujúceho rozchodu s Makhmudom Muradovom.

Už nie je single! Pôvabná speváčka Monika Bagárová momentálne žiari šťastím. Potom, čo fanúšikom predstavila svoj nový album s názvom Silnější, sa na ňu konečne usmialo šťastie aj v súkromí. Ako sa totiž ukázalo, krásna brunetka má po svojom boku nového partnera, ktorého už dokonca stihla predstaviť aj rodine!

Pre portál extra.cz informáciu potvrdila bez akýchkoľvek dohadov: ,,To je v poriadku, nemám potrebu niečo tajiť. Ale ani sa nechcem vyjadrovať nejako zvlášť detailnejšie, chcem si nechať svoj súkromný život pre seba. Vyhovuje nám to takto. Jediné, čo k tomu poviem, je to, že sme zamilovaní a je nám krásne. Každý si to zaslúži.“

Mamička rozkošnej dcérky Rumie, ktorú má s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, aktuálne randí s 32-ročným podnikateľom Leonardom z Karlových Varov. Mnohí fanúšikovia ho prirovnávajú k zápasníkovi Karlosovi Vémolovi, pričom ten sa nedávno nevyhol nepríjemnému škandálu.

Moniku a Leonarda pri bozku môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: IG/bagarovamonika, FB/Leonard L.