Slovenská speváčka a bývalá superstaristka Barbora Balúchová sa dostala do obrovskej pozornosti médií, keď sa prevalilo, že čaká bábätko s multioteckom Borisom Kollárom. Po niekoľkých rokoch ale zažila poriadny šok, keď si vypočula, že kvôli svojmu súkromnému životu nemá nárok na bežnú vec.

Barbora Balúchová sa po účinkovaní v speváckej súťaži SuperStar postarala o ešte oveľa väčší rozruch. Pozornosť médií aj verejnosti si získala v čase, keď sa prevalilo jej nečakané tehotenstvo. Začiatkom roka 2017 napokon porodila syna Alexandra Jána predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi, ktorého vychováva dodnes ako single mamička.

Speváčka si aktuálne zarába aj ako influencerka na sociálnej sieti, kde propaguje výrobky viacerých firiem. V najnovšom videu sa však fanúšikom posťažovala na to, že niektoré spoločnosti jej po odvedení práce odmietajú vyplatiť honorár a zatajujú sa. “Ja sa snažím každej jednej firme vyjsť v ústrety, robím aj nad rámec toho, na čom sme sa dohodli, a nemajú toľko chochmesu, keď majú vyplatiť peniaze, aby zdvihli telefón,” rozčuľuje sa.

Barbora však napokon vyzradila, že jedna z firiem ju dokonca neváhala skritizovať za to, že si vôbec pýta výplatu, keďže otcom jej dieťaťa je známy boháč. “Dnes ale prišiel výrok storočia od jednej firmy, ktorá mi niekoľko týždňov neodpisovala – čo žobroním o peniaze, keď mám dieťa s tým, s kým ho mám,” odhalila. Balúchová je tak nešťastná z toho, ako neseriózne jednajú niektorí ľudia a cíti sa trápne, keď sa musí doprosovať o peniaze, ktoré si odpracovala. Len prednedávnom sa taktiež zastala Emmy Čaputovej po tom, čo sa o nej na internete šírila nechutná konšpirácia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: IG/barborabaluchovaofficial, RTVS