Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane stala terčom kritiky. Dôvodom bol predovšetkým jej nevšedný vzhľad s krátkymi vlasmi a výrazným znamienkom na tvári. Inak tomu nebolo ani tentokrát, no neznámy autor obrázka prerazil povestné dno.

Emma Čaputová sa už nejakú dobu pohybuje vo svete modelingu, kde sa jej mimoriadne darí. Popri tom, že je navyše dcérou slovenskej prezidentky, si musela od začiatku zvyknúť na zvýšený záujem médií aj verejnosti. Neraz čelila kritike či primitívnemu výsmechu za svoj nevšedný vzhľad.

Blonďavá študentka s výrazným znamienkom na tvári sa ale snaží nerobiť si z posmeškov ťažkú hlavu. Na nedávnom semifinálne Let´s Dance si užívala pekný večer a ukázala pred kamerami aj svojho priateľa Michala. To, čo sa však o nej šíri aktuálne, prerazilo aj pomyselné dno.

Na novú fotografiu Emmy, ktorá sa šíri internetom, upozornila na sociálnej sieti speváčka Barbora Balúchová. Na fotku modelky neznámy autor napísal poznámku o “prvom prípade nákazy opičími kiahňami”. Barbora je z tohto počinu pobúrená: “Je úplne nepodstatné, či som volička našej pani prezidentky alebo nie, tu ide o rozmer ľudský… Ja viem, že dcéra našej pani prezidentky si z takýchto vecí asi hlavu nerobí, v čo dúfam, ale vy, čo ste tento obrázok vytvorili a čo ho zdieľate, len ukazujete svoju pravú tvár,” odkázala neznámemu autorovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/barborabaluchovaofficial, emma_caputova, zuzana_caputova