Barbora Balúchová (32) opäť lieta v obrovských finančných problémoch. Bývalka známeho multiotecka Borisa Kollára má dlžiť z podnikania tisíce eur, ktoré doposiaľ nevyplatila.

Barbora Balúchová, ktorá pred dvomi rokmi porodila synčeka Alexandra Jána známemu multioteckovi Borisovi Kollárovi, lieta v problémoch. Exsuperstaristka, ktorá sa stala mamičkou číslo 9, už v minulosti mala podĺžnosti po neúspešnom podnikaní. Nedávno sa navyše bála o život synčeka, keď sa v ich dome strieľalo.

Blondínka prevádzkovala salón krásy, ktorý ale napokon zatvorila. Aktuálne sa popri materských povinnostiach venuje aj občasnému spievaniu, ktorým si vylepšuje rodinný rozpočet. Ako ale informuje Nový Čas, najnovšie sa jej dlhy vyšplhali na vyše 8-tisíc eur. Právny zástupca poškodeného prezradil, že speváčka využíva všetky zákonom dané možnosti na zastavenie a odklad exekúcií.

Predpokladá však, že Balúchová si na spoločenských akciách ako aj na sociálnych sieťach príde na pekné zárobky: “V zmysle uvedeného je veľmi nepravdepodobné aj vzhľadom na to, akým životným štýlom sa na sociálnych sieťach prezentuje, že by nebola schopná svoje dlhy uhradiť,” dodáva. Barbora sa k ošemetnej téme odmietla vyjadriť a rovnako nechcel súkromné záležitosti blondínky komentovať ani Kollár, ktorý pravidelne posiela peniaze svojmu synčekovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial