Barbora Balúchová prežíva chvíle plné strachu. V dome, v ktorom býva so svojím synčekom Alexandrom Jánom (2), sa totiž strieľalo. Speváčku vydesili najmä slová polície, ktorá jej zazvonila pri dverách v skorých ranných hodinách.

Piatkové ráno bolo mimoriadne stresujúce pre známu speváčku Barboru Balúchovú (30). Tá žije so svojím 2-ročným synčekom Alexandrom Jánom v bratislavskom obytnom dome, ktorým sa odrazu ozvali výstrely. Následne sa pred dverami vystrašenej Barbory objavila o siedmej ráno polícia. “Pýtajú sa, či som počula výstrely a koľko ich bolo. Ja som nepočula nič. Dozvedela som sa, že niekto strieľal na ľudí z domu na zastávku,“ odhalila desivé detaily pre Nový Čas.

Napokon si v pondelok našla v schránke lístoček, ktorý ju vydesil ešte viac. Písalo sa v ňom, aby sa strelec prihlásil na polícii na Dlhých dieloch. “Susedia, máte medzi sebou strelca, ktorý z tohto domu strieľa z airsoftovej zbrane po náhodných chodcoch. Sú to dvaja holohlaví mladíci, ktorí nabudúce môžu strieľať aj po vás alebo vašich deťoch,“ zneli hrozné slová.

Po strašidelnom odhalení sa Barbora, ktorá má na krku dlhy a exekúcie, bojí o bezpečnosť svojho jediného pokladu. Hoci si sprvoti myslela, že sa jedná len o nejakých mladých tínedžerov, ukázalo sa, že za streľbou sú dospelí muži. Airsoftovou zbraňou pritom môžu pokojne poškodiť oko obete či spôsobiť jej ľahšie poranenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial