Barbara Haščáková žije už dlhodobo v Amerike, no zdá sa, že sa za veľkou mlákou nemá vôbec dobre. Už pred rokom vydesila fanúšikov aj blízkych statusom, v ktorom označila svojho manžela za násilníka. Tentokrát však zverejnila hrozivé slová o umieraní a najbližšej rodine poslala záhadný odkaz.

Slovenská speváčka, ktorá pred rokmi hviezdila na hudobnej scéne vo dvojici s Erikom Arestom, žije už dlhší čas za veľkou mlákou. Jej pravidelné statusy však nasvedčujú tomu, že Barbara Haščáková neprežíva práve dobré obdobie. Po smrti otca mala podľa zdroja z jej okolia trpieť depresiami a po zdravotnej stránke ju má trápiť chronická pankreatitída. Blondínka sa dokonca na chvíľu vrátila na Slovensko a vystúpila v obľúbenej Chart Show, no diváci si všimli, že pri rozhovore s Adelou nebola vo svojej koži.

Aby toho nebolo málo, na svojom profile zverejnila už pred rokom desivý status o tom, že jej manžel je násilník. Hoci svoje slová napokon zmazala, príspevky v podobnom duchu, ktoré sa týkali dokonca aj jej svokry, sa následne opäť objavili na Facebooku. Barbara zverejnila aj strašnú fotku s modrinami tváre, no i tento záber o krátky čas odstránila a status vysvetlila hackermi, ktorí sa jej mali nabúrať do konta.

Len pred pár dňami sa ale znova ozvala fanúšikom a jej slová, ktoré už na profile nenájdete, zneli poriadne hrozivo. “Pre vás. Prosím, nevzdávaj sa ma, umieram… A pre všetkých mojich priateľov a fanúšikov, ale hlavne pre mojich bratrancov Gigiho a Rasťa. Chýbate mi veľmi. Andrej, môj brat,” pozdravuje najbližšiu rodinu. Nevedno, ako presne myslela slová o umieraní, no pozitívne neznel ani jej príspevok k videám z filmu Joker, ktoré ju zjavne zaujali. “Stále sledujem Jokera, ale už som unavená. Dúfam, že sa vám počas obdobia koronavírusu darí dobre a že sa o seba staráte. Pretože vás milujem! Prepáčte, nemôžem povedať viac. Táto spoločnosť je na ho*no. Takže sa mi páči Joker,” vyjadrila na záver obdiv k filmovej postave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Barbara Hascakova │ Foto: Chart Show TV Markíza