Zuzana Belohorcová nie je na Slovensku žiadnou neznámou aj napriek tomu, že dlhé roky žije so svojou rodinou v zahraničí. Sociálne siete pravidelne zaplavuje zábermi zo slnečných pláží v odvážnych plavkách. Najnovšie však poriadne prekvapila, keď v rukách držala test, ktorý môže človeku radikálne zmeniť život.

Bývalá učiteľka lásky z relácie Láskanie si s manželom Vlastimilom Hájkom a dvoma deťmi užívala dlhé roky slnečné Miami, no pred pár mesiacmi sa presťahovali do Španielska. Dôvodom mala byť zlá finančná situácia, koronakríza a rasová neznášanlivosť.

Zuzana si bez problémov vytvorila nový domov, pričom s dcérou Salmou a synom Neviom taktiež trávia voľné chvíle pri mori. Blondínka však mala nedávno podozrenie, že môže byť v radostnom očakávaní. Podľa jej slov sa pozitívny tehotenský test spája so šťastnými emóciami, no ona mala napokon pocit radosti práve z negatívneho výsledku.

Belohorcová tento rok oslávila 46. narodeniny a predstava ďalšieho tehotenstva pre ňu nebola práve najideálnejšia. Na druhú stranu si uvedomila, že by nešlo o žiadnu katastrofu. ,,…ale zas som si hovorila, keď to zvládla v tomto veku Halle Berry, zvládla by som to aj ja… a keby sa zadarilo, určite by sme vychovali ďalší prírastok, ale úprimne sme šťastní za dve krásne a zdravé deti…,“ otvorene napísala rodáčka zo Žiliny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/zuzanabelohorcova