Pamätáte si ju ešte? Alžbeta Ferencová sa postavila na pódium šou Česko Slovensko má talent spolu s dievčatami v skupine Forsomeone a následne pobúrila divákov markizáckej relácie Koleso šťastia. Po rokoch sa opäť predstaví na obrazovkách!

Ferencová sa po rozpade dievčenskej skupiny Forsomeone stala tvárou relácie Koleso šťastia, kde spolu s moderátorom Lukášom Adamcom rozdávali divákom finančné odmeny za správne vylúštenie hádaniek.

Za svoje prevedenie tancujúcej asistentky zhrabla ostrú vlnu kritiky, následkom čoho sa stiahla do úzadia a svoju kariéru budovala najmä v susedných Čechách pod prezývkou Zea. Po rokoch sa však opäť vracia i na slovenské obrazovky.

Tentokrát sa nadaná umelkyňa predstaví v hlavnej úlohe nového seriálu Televízie JOJ s názvom Iveta. Betka v nej zahrá rolu mladej dievčiny svojských pomerov, ktorá sa ocitne v súťaži krásy a svete modelingu.

alzbeta ferencova koleso stastia

Prvé zábery svedčia o hviezdom obsadení tvárí ako Zdena Studenková, Natália Germani či Zuzana Mauréry. Prvé vysielanie 8-dielneho komediálneho seriálu je naplánované už na január 2023, pričom prvé zábery z natáčania nájdete už v článku nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: TikTok, TV Markíza, Instagram/cast.wanted