Koleso šťastia sa na Markíze nestihlo poriadne ešte ani začať a už ho majú diváci plné zuby. Zdá sa, že toto televízii veľmi nevyšlo a snaží sa z toho vykrútiť najlepšie ako sa len dá.

[sociallocker]Najnovšie zverejnila Markíza na svojom Facebooku status, ktorým sa snaží ešte si divákov udržať a doslova si až pýtajú šancu na reparát: “Ďakujeme všetkým za komentáre, názory a hodnotenia. Budeme sa snažiť reláciu prispôsobiť Vaším názorom.”

Diváci však svojimi komentármi majú o celej relácii jasný názor a predovšetkým šarmantnú asistentku Alžbetu Ferencovú by už najradšej ani vôbec nevideli. “Adamec ešte ako tak v pohode, ale tá Beta čo sa tam natriasa. Je tam úplne zbytočná, vôbec sa tam nehodí, ani rozprávať nevie poriadne. Celé je to trápne.” začala s kritikou Karinka, ktorá relácii uštedrila poriadnu kritiku. “Najlepšie je, keď ľudia tlieskajú a Betka začne do rytmu tancovať, akože na čom fičí?” vyjadruje sa ďalšia diváčka. “Aspoň vidno, že krása nestači (Alžbetka). Hrozne afektovaná a to trasenie čo predvádza. Pomoooooc.” okomentoval Ferencovú aj Marek.

O “úspechu” relácie svedčí aj fakt, že Koleso šťastia má na Facebooku len úbohých 147 lajkov, čo je skutočne poriadne málo na to, že už bolo odvysielaných niekoľko častí.

https://www.youtube.com/watch?v=Uhs7lcoEDoI

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram[/sociallocker]