Uplynulý týždeň na obrazovkách Jojky hviezdili až dve účastníčky reality šou Farma. Ten nasledujúci v Bez servítky preberie štafetu ďalšia kráska známa zo spomínanej reality šou a okrem iných bude jej súperkou aj bývalá milenka podnikateľa Borisa Kollára. 

Andreu Fedak alias Deyu z Farmy 11 a Stanku Klčovú z 13. série strieda najbližší týždeň v Bez servítky Karin Hegedüs Dvořáková. Tá sa preslávila v jubilejnej desiatke, kedy proti sebe bojovali bežní ľudia s celebritami. Atraktívna čiernovláska sa stane hostiteľkou v pondelok.

Je vám Monika z Bez servítky povedomá? Dôvod je viac než jasný!

TV Joj už do sveta vypustila krátku ukážku, na ktorej určite mnohí spoznali nielen Karin, ale aj kontroverznú influencerku Emu Ferusovú. Pimpa, ako znie jej prezývka, sa preslávila v spojitosti s Borisom Kollárom. S ním v minulosti udržiavala románik a dvakrát vraj čakala jeho dieťa. Borisovo meno padne hneď prvý deň i pri stole, takže o kuriózne situácie nebude rozhodne núdza.

Ema sa v apríli dokonca postaví do ringu, čomu predchádzala poriadne ostrá slovná prestrelka s exfarmárom Imrichom Imim Štefánikom alias Baronom, ktorá sa odohrala na nedávnej tlačovej konferencii. Pozrieť si ju môžete — TU —

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ