6. apríla nás čaká už šiesty galavečer Fight Night Challenge, kde sa proti sebe postavia viaceré kontroverzné mená. 15. februára sa jeho účastníci zišli na tlačovej konferencii, kde sa strhla poriadne drsná slovná prestrelka. Jej účastníkmi boli influencerka Ema Ferusová a Imi Štefánik z Farmy 14, ktorí na sebe nenechali nitku suchú.

O necelé dva mesiace sa postaví do ringu aj influencerka Ema Ferusová, ktorá sa dostala do povedomia širokej verejnosti najmä pred parlamentnými voľbami, keď na svojho bývalého milenca Borisa Kollára vyťahovala jednu špinu za druhou. Okrem iného mladá kráska tvrdila, že ju podnikateľ poslal na dva potraty. Ema si zmeria sily s Lenkou Tejbusovou.

Vo štvrtok sa Ema zúčastnila tlačovej konferencie, kde odpovedala na rôzne otázky. Do debaty sa však zapojil aj kontroverzný súťažiaci zo 14. série Farmy Imrich Imi Štefánik alias Baron, ktorý sa do Ferusovej poriadne pustil. Ona sa nedala a ostré slová mu opätovala. Celú ich slovnú prestrelku zaznamenal raper Patrik Rytmus Vrbovský v úlohe announcera, ktorý ju zverejnil na svojom Instagrame. Držte si klobúky, bude to naozaj drsné!

 

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, fightnightchallenge