Dominika Cibulková patrí medzi najúspešnejšie európske tenistky, pričom jej program je poriadne nabitý. Nie je žiadnym tajomstvom, že blondínka sa za vyhrané zápasy rada odmeňuje, a to luxusným oblečením či hriešne drahými doplnkami. Tentokrát sa však pochválila ďalším módnym kúskom, pričom fanúšikov zo svojej radosti vynechala.

Okrem tenisu je pre Dominiku srdcovou záležitosťou práve móda. Športovkyňa sa nebráni ani kontroverzným kúskom, pričom to nie je tak dávno, čo schytala od fanúšikov tvrdú kritiku, keďže sa pochválila novým norkovým kožuchom v hodnote 40-tisíc eur. Úspešná blondínka sa taktiež netají tým, že vlastní kabelku z krokodíla či iné kúsky z pravej kožušiny.

Cibulková sa chcela tentokrát opäť pochváliť ďalším “pravým“ kožuchom, no na sociálnej sieti zrejme nemá toľko odvahy ako na kurte. K fotografií totiž zablokovala akékoľvek komentáre, ktoré by jej mohli fanúšikovia napísať. Priaznivci môžu “kožuchový záber“ iba lajknúť. Zdá sa, že tenistka sa obáva kritiky v súvislosti s jej životnými hodnotami a radšej si masíruje ego výhradne fanúšikmi, ktorým sa jej módna novinka páči.

Za tento norkový kožuch schytala Dominika v minulosti tvrdú kritiku

Zdroj: Instagram/domicibulkova  |  Foto: Instagram/domicibulkova