Hoci by to na jeho usmiatu tvár nikto nepovedal, známy 30-ročný moderátor Markízy má za sebou neľahké obdobie. Pred rokmi totiž prekonal rakovinu semenníkov a musel podstúpiť náročnú 6-mesačnú liečbu chemoterapiou, po ktorej sa vyliečil.

Známy moderátor markizáckeho Telerána Vratko Sirági (30) patrí k tým večne usmiatym a dobre naladeným. Málokto by preto uhádol, že sympatická tvár televízie má za sebou aj mimoriadne náročné chvíle a zákernú chorobu. Ako Vratko priznal pre Markizu.sk, pred 10 rokmi bojoval s nádorom na semenníkoch: “Ako 20-ročnému mi diagnostikovali zhubný nádor semenníkov, tak som strávil polroka na chemoterapiách v Onkologickom ústave sv. Alžbety a porazil to,” priznal na rovinu.

Teraz vyzýva svojich fanúšikov na sociálnej sieti, aby v boji proti rakovine pomáhali aj oni, pretože nikdy nevedia, kedy môžu sami potrebovať pomoc. “Niekedy si možno myslíme, že to či ono sa nás netýka, že pomoc nepotrebujeme, alebo naopak, kto pomôže nám, keď to budeme potrebovať. Rok 2010 bol pre mňa veľkým zamyslením a poviem vám, nikdy som si krehkosť života a pomoc neuvedomoval viac ako vtedy,” uviedol na Instagrame. Moderátor je dnes, našťastie, v poriadku, no na svoj ťažký boj už do konca života nezabudne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  │ Foto: Facebook/Vratko Sirági, Dopravný servis Telerána, Instagram/tvmarkizaofficial