Šou Ruža pre nevestu má za sebou najvypätejšiu epizódu. Dolli sa postarala o drámu nevídaných rozmerov, z ktorej ostali v šoku nielen diváci, ale aj ženích Radko Urbanyak a celý štáb.

Dolli sa na ceremoniáli rozhodla vystrojiť poriadny škandál, na ktorý čumel s otvorenými ústami aj Radko. V šoku ostala i réžia.

Koniec v Ruži? Toto povedala naštvaná Dolli Radkovi!

,,Nemali sme ju naplánovanú ani sme ju nejako neiniciovali. Boli sme sami prekvapení, čo z toho vzniklo. Bolo to absolútne spontánne. To, čo Dolli urobila, urobila z vlastnej vôle, z vlastného rozhodnutia. A to je čaro tej reality šou, že my nikdy nevieme reálne, že čo sa udeje. Kto pôjde možno domov, kto nepôjde domov. Ktoré z tých dievčat sa ako vyvinie na konci dňa, takže nás tá dráma prekvapila ako aj samotných divákov,” uviedla v rozhovore pre Markiza.sk výkonná producentka Natália Harrell.

Celý incident štáb sledoval v réžii na niekoľkých monitoroch a ako Natália uviedla, tiež nad danými momentmi všetci od šoku híkali. ,,Zažili sme to naživo a nechali sme to plynúť tú situáciu, že keď ona vrátila tú ružu, odišla a tak ďalej,” doplnila. To, či však Dolli vilu na Srí Lanke naozaj opustila, uvidíme až v ďalšej epizóde.

Dráma zo 6. epizódy Ruže pre nevestu

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, Voyo