Divákov šou Ruža pre nevestu čaká dnes večer najdramatickejšia epizóda. Hlavným spúšťačom bude program, ktorý si mali dievčatá pripraviť pre ženícha. Dolli praskli nervy a nekrotila sa ani pred Radkom na ceremoniáli.

Doteraz boli Dolli s Larou kamarátky, ktoré držali v jednom gangu. Všetko zmenilo zadanie od produkcie, ktoré kázalo dievčatám, aby si pre Radka pripravili program. Lara mala dávať pozor a kontrolovať, aby išlo všetko ako po masle a aby bol výsledok od dievčat čo najlepší.

Niektoré účastníčky však úlohu podcenili a deň predtým namiesto nacvičovania žúrovali. Lara tak zhodnotila, že to odflákli, čo vyústilo do poriadnej drámy, ktorá pokračovala aj na ceremoniáli. Predtým, ako Dolli dostala ružu od Radka, povedala mu, čo ju ťažilo na srdci.

Tomy Kotty naložil Dolli z Ruže ako nikto: Prostitútka z Dubaja!

,,My sme mali plán na celý deň, vieš, pripravovať si to a my sme si to pripravovali. Ale to bolo asi niečo iné za tým, keďže povedala, že to nemôžeme predviesť. My sme boli pripravené, možno jej sa to nepáčilo, ale ja som to chcela predviesť sama. Mrzí ma to, že si to nevidel,” povedala Dolli Radkovi pred ostatnými kolegyňami. Ružu napokon prijala so slovami: ,,Ja dúfam, že si otvoríš oči a zistíš, kto hovorí pravdu,” ukončila so slzami. Čo presne sa medzi nevestami udialo a či Dolly v šou zotrvá, si môžete pozrieť už teraz na Voyo alebo dnes večer na TV Markíza.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk