Tento týždeň sa diváci Bez servítky mohli opäť vídať s Erikom Lakatošovie, ktorý sa pred rokmi preslávil svojou výhrou v reality šou Vyvolení. Kontroverzný východniar však nebol jediný, koho mohli priaznivci relácie poznať. 

Piatok patril v šou Bez servítky Michalovi. Ten sa celý týždeň prezentoval ako gurmán, čo sa odzrkadlilo na tom, že mali od neho všetci účastníci, ale aj diváci vysoké očakávania. Tie sa, žiaľ, absolútne nenaplnili a Mišo sklamal na plnej čiare.

Diváci Bez servítky zhrození: Prečo v šou súťažia takíto ľudia?

Vysoké bodovanie taxikárovi nepomohla zabezpečiť ani jeho pomocná ruka, ktorou bola manželka Katka. Tá mala s varením pred kamerami čerstvé skúsenosti, nakoľko v rovnakej relácii súťažila pred pár týždňami práve ona. Jej súperkami boli napríklad účastníčky reality šou Farma, dnes už úspešné influencerky, Stanka Klčová a Andrea Fedak alias Deya či hviezda projektu Svadba na prvý pohľad Monika Marinčáková.

Avšak Katka je aj známou tvárou sociálnych sietí. Kým na Instagrame ju sleduje 57-tisíc ľudí, na Tik Toku viac ako 200-tisíc. Okrem toho v roku 2019 ohúrila svojím hudobným a speváckym nadaním porotu Česko Slovensko má talent. Tak čo, spomínate si na ňu?

Zdroj/Foto: TV JOJ/Bez servítky, Joj.sk, Instagram/tvjoj, YouTube/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT