Po prevalení informácie o premiérovi Igorovi Matovičovi sa rozbieha sprcha zamknutých dverí ústavných činiteľov za bránami svojich domovov. Lockdown sa ešte ani nezačal a už idú Slovákom príkladom najvyšší politickí činitelia!

Igor Matovič o svojom Covid-pozitívnom výsledku informuje na sociálnej sieti. Ústavní činitelia, s ktorými prišiel za posledné obdobie do kontaktu, sa tak musia podrobiť domácej karanténe a rovnako tak sa podrobiť aj testovaniu. Do domácej izolácie bude pravdepodobne musieť ísť mnoho ministrov.

Veronika Remišová a Igor Matovič sa iba vo štvrtok večer stretli v dome predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina): „Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár absolvuje 5-dňovú karanténu, po ktorej sa pôjde dať otestovať. Dôvodom je včerajšie spoločné stretnutie s predsedom vlády,“ skonštatovala pre Aktuality hovorkyňa parlamentu Michaela Jurcová.

Predseda parlamentu Boris Kollár sa mal už túto nedeľu zúčastniť politickej relácie O 5 minút 12 televízie RTVS, pričom strana Sme rodina ešte v ranných hodinách divákov pozývala k obrazovkám. Plány Kollára sa však zmenia a jeho lockdown spolu s mnohými inými Matovičovi blízkymi, prichádza už teraz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk | Foto: FB/Boris Kollar, Veronika Remišová, Igor Matovic