Koronavírus: Premiér Igor Matovič je POZITÍVNY!

Dátum:

Koronavírus číha na ľudí zo všetkých strán a pohlavie, vek ani zamestnanie napadnutého si nevyberá. Čísla štatistík nepustia, denne sa dozvedáme o tisíckach nových nakazených a desiatkach úmrtí. Lockdown, začínajúci už 19. decembra, sľubuje zmeny aj zlomenie krivky počtu nakazených.

Premiér považuje za svoju osobnú prehru fakt, že sa nezrealizovalo vianočné plošné testovanie. V súvislosti s tým sa nedokáže preniesť cez skutočnosť, že Richard Sulík nenakúpil antigénové testy,‘ a z tohto dôvodu tak musel sklamaný Matovič prijať rozhodnutie zavedenia lockdownu. Zrazenie krivky tak ostáva v rukách ľudí zamknutých vo svojich domovoch, avšak premiérovi samotnému to už, ako sa zdá, nepomôže.

Oslabené a vyčerpané telo je pre akýkoľvek vírus hotovým rajom. Rovnako, ako aj vysoký vek, tak aj únava a stres na telo a imunitu pôsobia negatívne a pre jedinca je nakazenie sa pravdepodobnejšie. Koronavírus a jeho vysoká infekčnosť, sa však aj bez podnetov prenáša z človeka na človeka jednoducho, preto niet divu, že nakaziť sa môže skutočne ktokoľvek.

Podľa portálu Aktuality má byť z dobre informovaných zdrojov predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) COVID POZITÍVNY. Na aktuálne vyjadrenie premiéra čakáme a správu budeme aktualizovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk | Foto: pxhere.com, IG/igor_matovic_olano

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...