Barbora Balúchová sa dostala do povedomia verejnosti vďaka speváckej šou Superstar, kde si získala veľké množstvo fanúšikov. Slovákov však neprekvapila vlastnou tvorbou, ale tehotenstvom so známym politikom. Speváčka sa tak dostala do ,,háremu“ Borisa Kollára.

Barbora Balúchová je oficiálne mamičkou č. 9, pričom mala s predsedom parlamentu krátky románik, počas ktorého otehotnela. Aj napriek tomu, že už nie sú vo vzťahu, naďalej ostávajú v kontakte. Podľa slov speváčky sú dobrými priateľmi a ich prioritou sa stalo spoločné dieťa, ktoré je pre politika desiate v poradí.

Alexander Ján pred pár dňami oslávil 6. narodeniny a oslava sa konala v Trampolínovom parku Cyberjump v Bratislave. Slávnosti sa zúčastnil aj Boris Kollár, ktorý sa pochválil jedným zo svojich detí. ,,Alexko oslavuje 6 rôčkov,“ napísal k záberu, kde pózuje so synom pri torte.

Je prekvapením, že politik ukázal syna v plnej kráse, keďže 35-ročná blondínka si dáva veľmi záležať, aby sa jeho tvár neukazovala na sociálnych sieťach. Neraz pripomenula fanúšikom, že nechce svoje dieťa vystavovať médiám a ľuďom, ktorí majú v sebe závisť či nenávisť.

Borisa so synom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kollarboris | Foto: IG/kollarboris, barborabaluchovaofficial, misosmrcok, YT/POSTOJ TV