Rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie bol bezpochyby najviac mediálne prepieraný škandál tohto roka. A má svoje následky vo všetkých smeroch.

[sociallocker]Angelina neváhala počas rozvodu vytiahnuť na svetlo všetky špinavosti, dokonca využila služby súkromného detektíva. Nakoniec obvinila Brada z užívania alkoholu, drog a poukázala na agresívne praktiky pri výchove ich spoločných detí. Súd tak nakoniec zveril všetkých 6 detí do starostlivosti herečky a Brad sa s nimi smie vídať len v doprovode inej kompetentnej osoby. Angelina si údajne nemala nárokovať na žiadne výživné ani iné financie od svojho manžela. Svoje spoločné sídla sa, pochopiteľne, rozhodli predať.

https://www.instagram.com/p/nx6abkwOh7/?taken-by=bradpittoficial

Teraz už teda ostáva len otázkou, ako sa Angelina pri svojom zdravotnom stave a pracovnom vyťažení zvládne postarať o všetkých potomkov sama a či sa Brad nepokúsi získať si deti späť. Nie je tajomstvom, že dvojica rozpútala hotovú vojnu a Brad je na Angelinu naozaj naštvaný, keďže za chrbtom mala poštvať deti proti nemu.

Rovnako sledované budú aj zmeny v ich osobnom živote, keďže išlo o najkrajší pár Hollywoodu. Podľa osobného bodyguarda Brada Pitta však už Pitt ani náhodou nie je sám. Má mať milenku, s ktorou už spoločne spáva. Toto mala bodyguardovi prezradiť samotná záhadná milenka, keďže sa s osobným strážcom herca priatelí. Ide opäť o herečku, ktorá má byť slávna rovnako ako Angelina, bodyguard však jej totožnosť zatiaľ prezradiť nechcel, a tak si budeme musieť na meno Pittovej novej lásky počkať.

Zdroj: australianetworknews.com | Foto: Instagram
[/sociallocker]