Braňo Deák (35) a zvodná tanečnica Dominika Rošková (26) tvorili počas Let´s Dance jeden z najzvodnejších párov a rovnako ich choreografie boli doslova nabité erotikou. Po skončení Let´s Dance mali v pláne ostať priateľmi, no toto je pravda o ich vzťahu.

Dominika je krásna a mladá tanečnica a pred kamerami sa netajila tým, že Braňo je jej platonická detská láska a neskrývala radosť z toho, že žreb padol práve na tohoto sympoša. Ich vášnivé choreografie boli nabité erotikou a v médiách rezonovali aj dlhé pohľady Dominiky na záver tancov. Braňova manželka Ladislava tak mala zrejme čo robiť, aby na krásku, ktorá trávila s jej manželom celé hodiny, nežiarlila.

Prečítajte si tiež: S týmto sa ešte nestretol: Vilo Rozboril zažil nečakanú situáciu V SIEDMOM NEBI!

Hoci sa trojica tvárila ako dobrá partička kamarátov, ktorí si sľubovali, že sa určite budú stretávať aj po skončení Let´s Dance, nakoniec sa tak nestalo. Dominika totiž pre Plusku prezradila, že s Braňom nie sú vôbec ani len v kontakte. Na otázku, či sa niečo stalo, odvetila záhadne: “Nie, nie, vôbec nie, vôbec nič sa nestalo. Len sa nestretávame. Máme svoje životy. Úplne všetko krásne sa skončilo.” Zdroj však prezradil, že za ukončením ich stretávania má byť práve Braňova manželka a žiarlivosť, hoci počas večerov na sebe nedala nič poznať. Ladislave by sa údajne nepáčilo, ak by sa jej manžel aj naďalej stretával s krásnou tanečníčkou, čomu sa vzhľadom na zvodné choreografie vôbec nedá čudovať.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook