Šiesty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar síce odvysielal ešte len castingové a divadelné kolá, no už dnes pozná svoju najväčšiu hviezdu. Nielen diváčkam z radu tínedžeriek tento rok pomotal hlavu krásavec Timotej Májsky, ktorý má okrem mimoriadne príťažlivého výzoru aj jeden z najzaujímavejších hlasov aktuálnej série.

Podmanivý hlas, výrazné lícne kosti, plné pery a uhrančivý pohľad. Aj toto sú prednosti 21-ročného Púchovčana Timoteja Májskeho, ktorý si získal tisícky fanúšičiek šou Superstar. Potom, ako sa mladý hudobník predviedol na úvodnom castingu skladbou venovanou bývalej priateľke, sa z neho podlomili kolená mnohým Češkám i Slovenkám. Status hviezdy šiestej série šou podčiarkol i nedeľným vystúpením, kedy postúpil do ďalších kôl v Karlových Varoch.

Kým doposiaľ diváci registrovali speváka s hnedými krátkymi vlasmi, iba pred pár dňami sa odhodlal pre radikálnu premenu. Na sociálnej sieti Instagram, kde ho po vystúpeniach v Superstar sleduje takmer 100-tisíc fanúšikov, zverejnil zopár nových snímok. Z tých je jasne vidieť, že Timotej podstúpil výrazné odfarbenie vlasov, ktoré má dnes platinovej blond farby. K novému imidžu však zverejnil aj zopár slov, pričom sa s nimi stotožnilo množstvo jeho fanúšikov.

Veľa mladých trpí depresiami či inými psychickými problémami. Láme mi srdce, keď počujem ľudí hovoriť, že nie sú šťastní. Chcem, aby ste všetci vedeli, že aj keď sa necítite dostatočne dobrí, ste,” píše empaticky mladý spevák, ktorý priznáva aj vlastné problémy. “Aj ja som bojoval s depresiou a úzkosťami, hlavne počas štúdia v Londýne. Nie je to hanba, je to normálne a dá sa s tým bojovať. Teraz je už, našťastie, všetko inak,” uviedol. Nuž, žeby sme mali na domácej hudobnej scéne svojho nového Justina Biebera?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/timulko