Zuzana Čaputová (46) sa s dcérami neukazuje na oficiálnych akciách príliš často. Keď tak však nedávno urobila, všetkých príjemne šokovala 16-ročná dcéra prezidentky Ema, ktorá dorazila s úplne novým účesom.

Zuzana Čaputová má okrem politickej funkcie hlavy Slovenskej republiky na starosti aj dve dospievajúce dcéry, s ktorými sa objavila v spoločnosti počas inauguračného aktu v júni 2019. Len pred pár dňami však dostala prezidentkina rodina pozvanie na veľkolepú oslavu 80. narodenín Milana Lasicu.

Herec pozval vybraných hostí na žúr a divadelné predstavenie v Štúdiu L+S. Práve sem dorazila aj Zuzana Čaputová, hoci pozornosť pútala najmä jej dcéra Ema (16). Tá sa až donedávna objavovala s dlhšími plavými vlasmi jednoduchého strihu, no tomu je teraz koniec.

Na oslave maestrových narodenín totiž očarila blond krátkymi zostrihom v štýle “bob”, pričom jej účes teraz siaha po bradu. Radikálna zmena imidžu sa však mladej dievčine vyplatila. Musíte uznať, že to dcére prezidentky s novým zostrihom mimoriadne pristane!

Dcéra Zuzany Čaputovej Ema s vynoveným imidžom >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: YouTube/HNtelevízia, Facebook/Zuzana Čaputová