Carmen Geiss sa ukázala bez umelých príčeskov: Takto vyzerá nemecká “kráľovná“ v skutočnosti!

Dátum:

Zhovorčivá blondínka je známa ako rozmarná manželka multimilionára, pričom patrí k ženám, ktoré sú vždy dokonale upravené s cieľom na verejnosti zažiariť. Súčasťou jej každodenného vzhľadu je skutočne bujná koruna krásy, na ktorej si dá vždy záležať. Carmen však tentokrát prekvapila a ukázala svoje vlasy bez nánosov umelých príčeskov. Veru, nemá sa čím pýšiť.

53-ročná pracháčka sa takmer v každej časti televíznej reality šou sťažovala, že musí navštíviť svojho kaderníka. Má ho totiž zrejme v každej krajine, ktorú navštívi. Diváci sa čudovali, prečo Carmen neobľubuje vodu, keď kontroverzná dvojica pravidelne navštevuje najkrajšie pláže sveta. Dôvodom sú jej umelé príčesky, ktoré ju mesačne stoja pekný balík peňazí.

Nemecká celebritka však najnovšie robí reklamu istým vlasovým výrobkom, pričom zdokumentovala proces nadpájania nových vlasov a zmeny farby. Svetu tak ukázala jej skutočnú korunu krásy, ktorá je o čosi redšia a kratšia ako vlasy, ktorými sa prezentuje v bežné dni. Prestrihané vlasy s ofinou jej siahajú tesne pod plecia, pričom až s viac ako 300 umelými prameňmi je z nej skutoční diva.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram, Facebook

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...