Zhovorčivá blondínka je známa ako rozmarná manželka multimilionára, pričom patrí k ženám, ktoré sú vždy dokonale upravené s cieľom na verejnosti zažiariť. Súčasťou jej každodenného vzhľadu je skutočne bujná koruna krásy, na ktorej si dá vždy záležať. Carmen však tentokrát prekvapila a ukázala svoje vlasy bez nánosov umelých príčeskov. Veru, nemá sa čím pýšiť.

53-ročná pracháčka sa takmer v každej časti televíznej reality šou sťažovala, že musí navštíviť svojho kaderníka. Má ho totiž zrejme v každej krajine, ktorú navštívi. Diváci sa čudovali, prečo Carmen neobľubuje vodu, keď kontroverzná dvojica pravidelne navštevuje najkrajšie pláže sveta. Dôvodom sú jej umelé príčesky, ktoré ju mesačne stoja pekný balík peňazí.

Nemecká celebritka však najnovšie robí reklamu istým vlasovým výrobkom, pričom zdokumentovala proces nadpájania nových vlasov a zmeny farby. Svetu tak ukázala jej skutočnú korunu krásy, ktorá je o čosi redšia a kratšia ako vlasy, ktorými sa prezentuje v bežné dni. Prestrihané vlasy s ofinou jej siahajú tesne pod plecia, pričom až s viac ako 300 umelými prameňmi je z nej skutoční diva.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram, Facebook