Radikálna premena! Carmen Geiss má po krk blond vlasov, s novým výzorom by ste ju nespoznali!

Dátum:

Dosť bolo blond! Zrejme práve toto si na okamih povedala aj najznámejšia nemecká manželka a podnikateľka Carmen Geiss, známa najmä z televíznej šou Geissenovci. Aj keď ste ju mohli dlhé roky registrovať s platinovou blond hrivou, svojská Nemka sa na chvíľu rozhodla pre radikálnu zmenu výzoru!

53-ročná hviezda televíznej šou Geissenovci pripravila svojmu manželovi Róóóóbertovi, dcéram Shanii a Davine, ale aj fanúšikom poriadne prekvapenie. Udržiavaná blondína, ktorá sa dlhé roky stará o svoj výzor, sa tentokrát rozhodla pre radikálnu premenu.

Carmen Geiss na sociálnej sieti zverejnila snímku s fialovými vlasmi, pričom mnohým komentujúcim unikol fakt, že ide len o parochňu, ktorá ju zmenila iba na okamih. Pár dní predtým totiž bývalá modelka zverejnila sériu snímok z nadpájania dlhých blond vlasov, kedy bola odetá v tom istom outfite a fotografovi pózovala v totožnom prostredí. Čo myslíte, pristane Carmen aj fialová hriva alebo by mala radšej ostať pri blond? :)

Zdroj: Instagram/CarmenGeiss_1965, Facebook

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...