Obľúbená speváčka Celeste Buckingham žne na Slovensku mnohé hudobné úspechy, pričom len pred pár dňami vydala nový singel Make Me. 27-ročná hviezda však žije už dlhšie obdobie na slnečnej Madeire, odkiaľ si na pár týždňov odskočila späť do Bratislavy.

Bývalá účastníčka speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2 sa síce presťahovala na ostrov Madeira, avšak neustále rozvíja svoju hudobnú kariéru aj na Slovensku. Sympatická hudobníčka sa nedávno vrátila späť medzi fanúšikov, no v týchto chvíľach už znova cestuje domov, kde ju čaká rodina a štvornohí miláčikovia.

Ešte predtým však Celeste zdieľala na sociálnej sieti Instagram zábery s „novým účesom“, ktorými absolútne zmiatla verných sledovateľov. „Včera sme sa pohrali s Tomášom Tomšíkom a bola som na chvíľu za blondínu. Ďakujem Ronie a Kristy Mohr za pozvanie na krst klipu, už dnes má Ronin klip premiéru. A ja sa zároveň lúčím s vami na chvíľu, už som na letisku a čaká ma Madeira. Ďakujem, Slovensko, bolo to skvelé ako vždy,“ odkázala fanúšikom v blond parochni s ofinou. Čo myslíte, hodila by sa Celeste takáto zmena?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/celbuckingham