Slávna speváčka s nezameniteľným hlasom obrovskej sily má pre fanúšikov smutné správy. Céline Dion sa tešila na pokračovanie vystúpení v rámci svojho turné Courage. Bohužiaľ, vážna diagnóza sa jej nateraz postarala o nútenú prestávku, počas ktorej sa zameria len na svoje zdravie.

Úžasná speváčka Céline Dion sa chystala na ďalšie svetové vystúpenia v rámci turné Courage. Už koncom minulého roka ale oznámila fanúšikom zlú správu, keď jej lekári diagnostikovali mimoriadne zriedkavé ochorenie. To spôsobuje speváckej hviezde kŕče svalov i problémy s hlasivkami.

55-ročná umelkyňa musela pred dvomi dňami so smútkom oznámiť, že pre chorobu aktuálne ruší všetky koncerty pre rok 2023 aj 2024. Céline je veľmi sklamaná, že nemôže dať svojim fanúšikom plnohodnotné koncerty a všetkých ubezpečila, že tvrdo pracuje na svojom veľkolepom návrate.

Naozaj tvrdo pracujem na tom, aby som obnovila svoju silu. Chcem, aby ste všetci vedeli, že sa nevzdávam a nemôžem sa dočkať, keď vás znovu uvidím,” uviedla na sociálnej sieti. Fanúšikovia však zarmútenú speváčku začali okamžite povzbudzovať so slovami, že ich nikdy nemôže sklamať a tešia sa, kedy divu opäť uvidia na milovanom pódiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/celinedion | Foto: FB/Céline Dion, YT/Entertainment Tonight