Celý svet spoznal amerického senátora: Jeho vtipné fotky valcujú internet!

Dátum:

Ak ste boli v posledných dvoch dňoch na sociálnych sieťach, je viac ako pravdepodobné, že ste videli rôzne meme variácie virálnej fotografie Bernieho Sandersa. Nezávislý senátor za americký štát Vermont bol zachytený, ako sedí počas inaugurácie Joea Bidena a Kamaly Harris, pričom snímka obletela doslova celý svet. 

Obrázok zobrazuje senátora, ako sedí so skríženými nohami na stoličke v teplom zimnom kabáte a s pletenými palčiakmi. Práve tie sa stali v Amerike absolútnym vrcholom fashion záujmu, pričom nepochádzajú od žiadneho renomovaného dizajnéra. Berniemu ich totiž uštrikovala učiteľka Jen Ellis, ktorá žije v Essex Junction vo Vermonte.

„Som učiteľka na druhom stupni a som mama, a to všetko ma skutočne zamestnáva. Nie je možné, aby som mohla vyrobiť 6 000 párov palčiakov a ďalšie vždy, keď dostanem nový e-mail,“ prezradila zaskočená žena, ktorej sa hrnú tisíce objednávok!

Počas účinkovania v šou Neskoro večer so Sethom Meyersom Sanders uviedol, že množstvo meme prevedení už videl a mimoriadne ho pobavili. „Len som tam sedel, snažil sa zahriať a venovať pozornosť tomu, čo sa deje,“ uviedol o momente zo 46. inaugurácie amerického prezidenta, kde hymnu spievala Lady Gaga. Na adresu politika v priebehu pár hodín vznikli tisíce vtipných paródii, pričom úsmev vyčarili aj množstvu Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: FB, Twitter, YT

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...