Česká herečka tvrdo bojuje s rakovinou: Kráska príde o prsia!

Dátum:

Známa česká herečka, ktorá sa preslávila rolou princeznej Jasnenky, prežíva mimoriadne náročné obdobie. Po tom, čo jej diagnostikovali rakovinu prsníka, si musela ľahnúť pod nôž a nechať si odstrániť 12 žliaz.

Obľúbená Michaela Kuklová (51) priznala pred časom veľmi smutnú správu. Herečka, ktorá sa preslávila rolou v rozprávke O princezně Jasněnce a létajícím ševci, si vypočula od lekárov drsnú diagnózu rakoviny prsníka. Tomograf a sono pritom spočiatku nič neodhalili! „Podstúpila som mamograf a myslela si, že som zdravá. O štvrť roka neskôr som už ale chcela poznať odpoveď, čo sa mi to tam deje. Objednala som sa na sono. Podstúpila som ďalší – iný mamograf. Nič,“ odhalila herečka, ktorej napokon objavili nález až vďaka biopsií.

Magnetická rezonancia odhalila pomerne veľký nádor a nasledovala operácia. Po nej prišla krásna Michaela o 12 uzlín. „Keď všetko pôjde dobre, len sa zaradím medzi ženy, ktoré majú silikóny. Liečbu mám zatiaľ len hormonálnu,“ dodáva Kuklová, ktorá vyzýva ostatné ženy, aby nepodceňovali mamograf, samovyšetrenie prsníkov ako aj to, čo nám hovorí vlastné telo.

Herečka rovnako poďakovala tímu lekárov a zdravotných sestier, ktoré sa o ňu príkladne starajú. Po turbulentnom období po boku zosnulého Jiřího Pomeje, ktorý ju takmer finančne zruinoval, má aktuálne doma pokojné prostredie. Oporou je Kuklovej okrem rodičov milujúci partner Jozef a syn Roman.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/michaelakuklova.official

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...