Česká misska Natálie Kočendová pred pár dňami oznámila smutnú správu. Fanúšikom bolo naozaj ľúto, že prišla o bábätko, no zarazila ich fotografia, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. Nasledovala tvrdá kritika, ku ktorej sa napokon vyjadrila aj uznávaná odborníčka.

Natálie Kočendová sa mala ako tretia najkrajšia žena v Česku pripravovať na svetovú súťaž krásy Miss International. Týždeň po finále však zistila, že nosí pod srdcom bábätko. Jej plány sa tak veľmi rýchlo zmenili, no s partnerom a barberom Lukášom Vlačuhom, známym ako ,,Laky Royal“, sa tešili na spoločného potomka.  

20-ročná kráska však pred pár dňami oznámila, že v 6. mesiaci tehotenstva prišla o svojho synčeka. ,,Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš môj milovaný syn. Moja fazuľka,“ napísala k fotografií, kde s uplakanými očami drží v rukách pletený košík s mŕtvym bábätkom.

Práve za tento záber si Natálie zlízla tvrdú kritiku, keďže sa mnohí jej fanúšikovia zhodli na tom, že fotografie takéhoto typu sa určite nehodia na sociálnu sieť. ,,Ak si chcela iba na seba upozorniť, tak si si zvolila ten najhorší spôsob. Prekročila si hranice,“ napísala jej jedna z komentujúcich žien.

Konanie blondínky najnovšie obhájila odborníčka, ktorá ju dokonca pochválila. ,,Chcela sa o tú bolesť podeliť a ja to vnímam ako veľmi zdravý krok, ako pre ňu, tak pre celú spoločnosť… Je veľmi dobré, že pani Kočendová túto fotku zverejnila, pretože urobila obrovskú službu tomu, aby strata dieťaťa nebola tabu,“ uviedla pre blesk.cz Alena Peremská, riaditeľka Perinatálneho hospicu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Lukáš Laky King, IG/natalie_kocendova, Miss Czech Republic 2020