Česká speváčka, ktorej hity sa preslávili aj na Slovensku, zverejnila svojim fanúšikom poriadne nepríjemnú skúsenosť v nemocnici. Jej malý synček Sebastian spadol z hojdačky, pričom si zlomil kľúčnu kosť. Lekárka v nemocnici to však podľa jej slov nedokázala zistiť.

Česká speváčka Veronika Stýblová, ktorá vystupuje vo formácii Verona, sa s fanúšikmi podelila o hrozné chvíle, ktoré so svojím synčekom prežila. Keď strážila Sebastianka na hojdačke, nešťastne spadol napriek tomu, že Veronika dávala pozor. Potom, ako ho utíšila, sa vybrala do nemocnice, aby zistila, či sa dieťatku niečo vážne nestalo.

V nemocnici v Benešove však lekárka po prehliadke usúdila, že ide len o odreniny. Chlapček mal úraz hlavičky, ucha, tváre a spadol na rameno, no rontgen nebol nevykonaný. Nešťastná speváčka však doma zistila, že synčeka trápi bolesť: “Stále hovoril, mami au a ukazoval na ramienko,” uvádza Veronika.

Vybrala sa teda do pražskej nemocnice, kde doktor po prehliadke okamžite uznal, že sa mu nepozdáva chlapčekova kľúčna kosť. Taktiež nechápal, prečo v predchádzajúcej nemocnici nespravili rontgen. Po vykonaní dôkladného vyšetrenia sa ukázalo, že ide o zlomeninu: “Bola som strašne smutná, pretože mi ho bolo ľúto, že ho to chudáčika muselo bolieť… a tiež som pekne nas*aná, pretože to zanedbali,” rozhorčila sa. Na Slovensku šokoval prípad 18-ročného dievčaťa z Nitry, ktoré páchateľ znásilnil rovno v dome.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/veronikastyblova