Česká diva Lucie Bílá (53) je úspešná speváčka, ktorá sa momentálne teší z obnoveného vzťahu s bývalým priateľom, jej šoférom Radkom Filipom (36). Radosť však pred pár hodinami vystriedal veľký smútok a žiaľ. Známa brunetka sa dokonca rozhodla o svojich pocitoch prehovoriť na sociálnej sieti.

Lucie sa v posledných mesiacoch teší z vypredaných koncertov a zo vzťahu s partnerom Radkom, s ktorým sa nedávno dokonca zasnúbila. Jej príspevky na sociálnej sieti sú tak plné milých slov a žiarivých úsmevov dvojice. Najnovšie vyjadrenie Bílej je však iné, smutné, ba priam bolestivé.

Česká speváčka prezradila, čo jej zlomilo srdce. „Jeden deň je svet ružový a cez noc vám všetko sčernie. Odišla mi milovaná kamarátka a k tomu v noci v Otvoviciach pri vážnej autonehode mladý človek. Bolí ma srdce, plačem a prosím slovami poľského básnika Jana Twardowského: Ponáhľajme sa milovať ľudí, pretože rýchlo odchádzajú,” napísala. Slávna brunetka tak oplakáva nielen svoju dobrú kamarátku, ale aj 18-ročného mladíka, ktorý mal vážnu autonehodu v tesnej blízkosti domu, kde žije samotná Lucie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/luciebila  |  Foto: Instagram/luciebila, Facebook/Česko Slovensko má talent