Český televízny šoubiznis, ako aj fanúšikovia sú zdrvení po veľmi smutnej správe. Len 37-ročný kuchár, ktorý pôsobil v obľúbenej šou televízie Barrandov, prišiel náhle o život. Poslednýkrát vydýchol v nemocnici, kde sa zotavoval zo zápalu mozgových blán. 

Vo veku 37 rokov zomrel Radek Jakubec. Mladý talentovaný kuchár mal podľa informácií portálu Extra.cz skonať v nemocnici. Smutnú novinu potvrdil herec Radek Kuchař, ktorý spolu so zosnulým vystupoval v kulinárskej relácii Kolotoč v kuchyni. Tá bola vysielaná na obľúbenej TV Barrandov.

Radek by už o pár dní oslávil svoje 38. narodeniny, no tých sa už nedočká. “Bohužiaľ, je to pravda, Radek je po smrti. Nechápem to a veľmi ma to mrzí,” uviedol kolega. Rodinný priateľ, ktorý zostal v anonymite, objasnil, čo sa malo televíznej tvári stať osudným. “Nedávno prekonal zápal mozgových blán, nehovoril, pomaly nechodil, posledný týždeň sa mu ale polepšilo, tak ho preradili v nemocnici na bežné oddelenie. Nakoniec, bohužiaľ, ale vo štvrtok zomrel na pľúcnu embóliu,” dodal.

Radek za sebou zanechal aj smútiacu priateľku, ktorá má byť z jeho smrti zdrvená. Mladý kulinár sa pritom svojmu remeslu zaúčal taktiež v Anglicku, no absolvoval aj stáž u svetoznámeho Gordona Ramsayho. V pražskej reštaurácii Metropolitan získal michelinské odporúčanie a istý čas pôsobil taktiež v Bavorsku. Filmový šoubiznis zarmútila pred pár dňami aj smrť obľúbeného komika zo seriálu Ally McBeal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz  | Foto: FB/Radek Jakubec – Chef