Uplynulá časť Farmy bola skutočne plodná na šokujúce momenty. Ich hlavnou hrdinkou bola Azra, ktorú prišiel pozrieť priateľ Emil. Po jeho odchode síce u čiernovlásky nastal zmätok a smútok, no večer už negatívne pocity hodila za hlavu a v posteli si to rozdala s Denisom.

Predtým, než Azra nastúpila do 15. série úspešnej reality šou, tvorila tri týždne pár so sympatickým Emilom. Na statku jej však učaroval Denis, s ktorým má za sebou aj niekoľko vášnivých večerov.

Študentka ostala poriadne v šoku, keď uvidila, že na Farmu prichádza práve Emil, ktorý jej navyše doniesol obrovskú kyticu. Ten cítil, že niečo nie je v poriadku, avšak ich komplikovanú situáciu chcel vyriešiť až mimo kamier. Ostatné dievčatá si servítku pred ústa nekládli a na rovinu sa vyjadrili, že nechápu, prečo Azra pred chlapcom, ako je Emil, uprednostnila Denisa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Azre nebola situácia vôbec príjemná, dokonca sa objavili aj slzičky. Avšak smútok a výčitky sa u nej dlho nezdržali. Po potužení alkoholom skončila s Denisom v posteli a nikomu nemohlu ujsť, čo sa pri vzdychoch dialo pod natriasajúcou sa perinou.

Ako si Azra a Denis užívali, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: TV Markíza/Farma, Voyo