Chorá Parišková má od lekárov NOVÉ správy: Chemoterapia jej…!

Dátum:

Aneta Parišková si pred niekoľkými týždňami vypočula od lekárov smutné správy. V boji proti rakovine má však sympatická moderátorka novinky. V nemocnici jej totiž oznámili, ako zatiaľ reaguje jej telo na chemoterapiu.

Známa tvár televízie JOJ si len nedávno vypočula smutnú správu od lekárov. Non-Hodgkinov lymfóm zmenil Anete Pariškovej život od základov a aktuálne musela začať podstupovať chemoterapiu. Počas liečby sa začali prejavovať aj prvé vedľajšie účinky, a tak sympatická blondínka skončila bez vlasov.

Situáciu sa ale snaží brať s humorom a veľkou oporou v boji sú jej okrem rodiny aj fanúšikovia, ktorí moderátorku zaplavujú pozitívnymi správami a odkazmi. Najnovšie Parišková vyzradila, že si plánuje zaobstarať parochňu a hneď, ako to bude možné, sa chystá vrátiť do bežného života, a teda aj na televíznu obrazovku.

Jej nadšenie podporili aj najnovšie správy lekárov, ktoré boli moderátorkiným najkrajším darčekom na narodeniny. Tie oslávila v nemocnici: „Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom. Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny. Dostala som dnes aj krásne darčeky: Správu, že moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať. Takže teraz táto ďalšia chemo môže byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň. Hurá, oslavujem!!!“ teší sa Aneta a ďakuje za všetky krásne priania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/aneta_pariskova_official

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...