Jedna z našich najkrajších missiek Ivana Christová sa rozhodla s fanúšikmi podeliť v čase koronakrízy o jednoduchý recept. Nápoj z Izraela by mal podľa jej slov účinne bojovať proti vírusu.

Ivana Christová (49) sa príkladne stará o svoj zovňajšok, no dopustiť nedá ani na zdravú výživu, hoci urputný boj s kilami navyše už nie je jej životnou prioritou. Aj Ivany sa dotýka aktuálne dianie vo svete, ale aj na Slovensku, ktoré čelí koronavírusovej pandémií. Na sociálnej sieti sa preto rozhodla pre šokujúci krok.

Kráska zverejnila recept na jednoduchý nápoj, ktorý podľa nej dokáže účinne bojovať s vírusom: „Zdieľam toto info, pretože mi to dáva zmysel a logiku, snáď nám to pomôže pri ochrane nás a našich blízkych, idem si urobiť nápoj, kľudný a pohodový večer…,“ napísala.

Jednoduchý recept na nápoj má podľa jej slov pochádzať z Izraela, kde je aktuálne takmer 10-tisíc nakazených a „len“ niečo cez 70 obetí. „Recept je jednoduchý: 1. Citrón 2. Bikarbonát. Miešajte a pite ako horúci čaj každý deň, pôsobenie citróna s horúcou sódou na pečenie zabíja vírus,“ tvrdí misska. Vyskúšate jej recept aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Ivana Christova, Instagram/christova.ivana