Bývalá tenistka a podnikateľka Dominika Cibulková patrí v slovenskej smotánke k najväčším milovníčkam módy. Luxusné kúsky však nedopraje len sebe, ale aj synčekovi Jakubkovi. A dokonca má aj plán, čo s drahými vecami, ktoré sú po krátkom čase jej synovi malé!

Dominika Cibulková odjakživa milovala módu a vo voľnom čase či na spoločenských akciách pravidelne ohuruje outfitmi z dielní svetových návrhárov. Luxusné a hriešne drahé kúsky však nedopraje len sebe, ale aj svojmu milovanému synčekovi Jakubkovi.

Chlapček oslávil len 2. narodeniny, no už teraz sa môže pochváliť šatníkom, ktorý by mu závidela nejedna nákupná maniačka. Problémom však je, že nakoľko Jakubko rýchlo rastie, oblečenie drahých značiek je mu po krátkom období malé.

Dominika však nedávno prezradila, čo robí s kúskami, ktoré už neoblečie. Ak ste si mysleli, že drahé vecičky ďalej predáva či nebodaj vyhodí, mýlili ste sa. Podnikateľka vyzradila, že veľkú časť daruje tým, ktorí ho potrebujú: “Niektoré si nechám na pamiatku, ale väčšinu vecí dávam sociálne slabším rodinám,” odhalila šľachetný čin, ktorý mnohých poteší. Svoje prvé bábätko privedie čoskoro na svet aj Zuzana Plačková, ktorá nedávno priznala problém s prsnými žľazami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj  │ Foto: IG/domicibulkova