Dominika Cibulková je aktuálne úspešná podnikateľka a influencerka na sociálnej sieti. Mama malého Jakubka sa fanúšikom pravidelne prihovára v živých videách, v ktorých má často len minimum make-upu. Bývalá tenistka tento raz skritizovala niečo, čo robia takmer všetky slovenské hviezdičky Instagramu.

Dominika Cibulková sa po ukončení tenisovej kariéry naplno venuje rodine, malému synčekovi, ako aj podnikaniu. Nedávno dokonca priznala, čo robí s luxusným oblečením svetových značiek po tom, ako je Jakubkovi malé.

Niekdajšia tenisová špička si však popri všetkých aktivitách nájde čas aj na fanúšikov na sociálnej sieti, ktorým nahráva živé videá v pravidelných intervaloch. Dominika taktiež rada propaguje niektoré kozmetické značky, ktoré už sama roky používa, a ktorých je spokojnou zákazníčkou.

Na rozdiel od mnohých slovenských influenceriek však pri ich prezentovaní nepoužíva žiadne filtre a svoju tvár či pleť tak ukazuje v úplne reálnom svetle. Fanúšičky následne toto jej rozhodnutie vždy ocenia. „Bavia ma vaše reakcie, že som super, že sa natáčam bez filtrov. Tak ale prepáčte, čo je viac „vtipné“, ako robiť reklamu na vašu pleť a máte filter ako oči. Blbcov z vás naozaj nebudem robiť,“ vysvetľuje svoj krok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/domicibulkova, Televízia Markíza