Známy slovenský tanečník dnes poobede poriadne vystrašil fanúšikov. Na Instagrame Filipa Jankoviča sa objavila jeho snímka so sviečkou a nápisom RIP. Záber v rovnakom duchu zverejnil aj jeho priateľ Karel Šlajchrt. Robia si srandu z tak závažnej a citlivej veci, akou je smrť?

Filipa Jankoviča si môžete pamätať zo šou Česko Slovensko má talent, kde v roku 2015 vyrazil všetkých dych svojím tancom na vysokých opätkoch. Na nich sa dokonca pretancoval až do finále. Ako 19-ročný však účinkoval aj v Česko hľadá SuperStar.

Vlani sa nadaný tanečník divákom Jojky opäť pripomenul ako súťažiaci kulinárskej relácie Bez servítky. A teraz zrejme Filip opäť kričí po pozornosti. Inak sa nedá vysvetliť fotografia v príbehu na jeho Instagrame, kde ho sleduje 33-tisíc ľudí. Je pri nej napísaná skratka RIP, čo znamená ‘odpočívaj v pokoji’. Okrem toho z jeho účtu zmizli všetky fotky okrem jednej, na ktorej kráča dole schodmi s popisom “bye”.

Filipovu snímku zdieľal na profile aj jeho dlhoročný partner Karel Šlajchrt. Taktiež k nej pridal tri spomínané písmenká a ešte aj srdiečko. Fanúšikovia Jankoviča sú tak v šoku, pričom internetom sa náhle začali šíriť teórie o jeho smrti. Do redakcie Extra sa však mali dostať informácie, že 38-ročný Filip žije a má ísť len o akúsi kampaň. Zámerom by vraj mohol byť jeho návrat s novým menom.

Zdroj/Foto: Extra, Instagram/filipjankowitch, karelslajchrt, Bez servítky – TV JOJ