Šoubiz Spoznávate Filipa z Bez servítky? Hviezdil vo FINÁLE talentovej súťaže!

Spoznávate Filipa z Bez servítky? Hviezdil vo FINÁLE talentovej súťaže!

Tohtotýždňová kulinárska relácia televízie JOJ hostí medzi súťažiacimi aj obrovský talent. Filip z Bez servítky totiž v minulosti ukázal svoje tanečné i spevácke nadanie. V známych súťažiach sa prebojoval dokonca až do veľkého finále, kde očaril porotu aj divákov.

Filip Jankovič tento týždeň spolu s ďalšími účastníkmi zabojuje o krásnu 500-eurovú výhru v kulinárskej súťaži Bez servítky. Mnohí diváci televízie JOJ si však na jeho tvár spomínajú aj zo známych talentových šou, kde Filip predviedol svoje veľké nadanie.

37-ročný tanečník, ktorého na sociálnych sieťach sledujú desaťtisíce Slovákov, sa totiž v roku 2015 predviedol na kastingu jojkárskej súťaže Česko Slovensko má talent. Diváci i porota boli z jeho výkonov takí nadšení, že ho napokon posunuli až do veľkého finále.

Filip však nedisponuje len tanečným talentom, ale aj speváckym. Dôkazom je fakt, že sa ešte ako 19-ročný objavil v obľúbenej speváckej súťaži Česko hľadá SuperStar. Aj v tomto prípade to mladý nadaný umelec dotiahol počas druhej série až do záverečného finále. Ako sa mu bude dariť „zvŕtať“ v kuchyni, sa pritom dozvieme už v piatok. Jeden zo známych účastníkov Bez servítky sa pred pár týždňami dostal do hľadáčika polície, ktorá po ňom vyhlásila pátranie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ/Bez servítky │ Foto: Televízia JOJ, TV Nova