Covid sa nevyhýba ani slovenským politickým špičkám z koaličného aj opozičného spektra. Jednotka strany OĽaNO vírusové ochorenie, s ktorým bojuje celý svet, už nedávno prekonala. Zdá sa však, že si k nej opäť našiel cestu, tentokrát so všetkými nepríjemnými príznakmi.

Na Slovensku máme každý deň nový prírastok obyvateľov pozitívnych na Covid, pričom denne umierajú desiatky ľudí. Najnovšie sa objavila nová mutácia vírusu, ktorá bola potvrdená na Slovensku, v Čechách aj ďalších krajinách. Koronavírusové ochorenie pritom prekonali i viacerí politici, medzi nimi aj jednotka strany OĽaNO.

Mária Šofranko sa s Covidom stretla po prvýkrát ešte na Vianoce, hoci v tom období mala choroba mimoriadne jemný priebeh. „Prvý raz som ho dostala ako darček pod vianočný stromček, našťastie, bol úplne bezpríznakový,“ priznala samotná politička, ktorá tak dostala netradičný vianočný darček.

Blondínka z koaličnej strany sa však nakazila koronavírusom aj po druhýkrát na Valentína, tentokrát s oveľa horšími príznakmi. „Mám opäť Covid!!! Druhý raz ako darček na Valentína, tentokrát so všetkými príznakmi. Asi prestanem mať rada sviatky. Prajem Vám všetkým hlavne zdravie. Opatrujte sa,“ zažartovala si kolegyňa Igora Matoviča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Mária Šofranko