Známa bývalá hviezda televízie Markíza sa rozhodla po skončení koronakrízy urobiť veľkú zmenu imidžu. Pavel Bruchala dal zbohom svojim tmavým vlasom a na hlave má teraz niečo poriadne nečakané!

Pavel Bruchala (42) dal pred šiestimi rokmi definitívne zbohom televízií Markíza a na pár mesiacov zakotvil v konkurenčnej Jojke. Napokon sa spolu s Mariannou Ďurianovou pobrali do známeho bulvárneho denníka, no aj táto cesta sa pre oboch skončila. Kedysi úspešný moderátor sa dnes venuje cestovnému ruchu, hoci aktuálne je kvôli koronakríze doma.

Z domovskej televízie mal už pred časom dostať nejaké ponuky, ktoré možno práve v tomto čase, keď je jeho návrat do zahraničia v nedohľadne, zvažuje. Kým ale vyrieši pracovné smerovanie, rozhodol sa pre radikálnu zmenu imidžu.

Nevedno, čo viedlo niekdajšieho miláčika žien k tomuto kroku, no na sociálnej sieti sa pochválil celkom novými vlasmi. Rozlúčil sa tak so svojou typickou tmavou farbou a nechal sa odfarbiť na blond! Svoj čerstvý počin aj okomentoval: „Prečo nebyť blond?“ Čo poviete, pristane Bruchalovi nečakane nový imidž?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Niekdajšia hviezda Markízy sa poriadne zmenila

Zdroj │ Foto: Instagram/pavel_bruchala, Televízia Markíza