O futbalovej megahviezde Cristianovi Ronaldo je všeobecne známe, že je rodinný typ. Podľa jeho slov je najšťastnejší, keď má okolo seba svoje deti. O to viac všetkých jeho fanúšikov zarmútila smutná správa o nečakanom úmrtí milovaného synčeka.

Najbohatší športovec sveta dlhé roky vychovával svojho najstaršieho syna Cristiana Juniora, ktorý má dnes už 11 rokov. O jeho matke na verejnosti nehovorí. Neskôr sa rozhodol rozšíriť svoju rodinu a náhradná matka mu porodila dvojčatá Evu a Matea. V rovnakom čase mu porodila dcérku aj jeho priateľka Georgina. Dvojica sa tak musí poriadne obracať, keďže má tri deti vo veku 4 rokov.

Zdalo sa, že populárny pár už viac ratolestí neplánuje, no opak sa stal pravdou. Aktuálny hráč klubu Manchcester Unisted so svojou polovičkou totiž na konci októbra 2021 vyzradili, že sú v radostnom očakávaní, pričom sa tešia na ďalšie dvojičky. Termín pôrodu nebol známy a fanúšikovia v napätí čakali na novinku 37-ročného športovca, ktorý hrdo oznámi, že je 6-násobným otcom.

Cristian sa ozval na Veľkonočný pondelok, no jeho správa bola radostná iba z polovice. ,,S hlbokým zármutkom vám musíme oznámiť úmrtie nášho syna. Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič pocítiť,“ napísal zarmútený futbalista, ktorý priznal, že na to, aby prežili tieto ťažké chvíle s nádejou a šťastím, im dodáva silu narodenie dcérky. ,,Sme zdrvení touto stratou a prosíme o súkromie v tomto ťažkom období. Zlatíčko, si náš anjel. Vždy ťa budeme milovať,“ odkázal do neba zosnulému synčekovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/cristiano   |  Foto: IG/cristiano, georginagio, YT/HollywoodLife