Dagmar Kubínová a Michal Mošpan sa spoznali v reality šou Farma. Napriek tomu, že si dvojica vymenila viacero intímností, sa mladá Češka netajila tým, že vzájomné sympatie plánuje udržiavať len počas ich účasti na statku. Ako to je medzi nimi dnes?

Po vyradení Dagmar Kubínovej v duelovej aréne sa Michal neudržal a svojej protivníčke prejavil city pred celým Slovenskom. „Budem bojovať za nás oboch. Ľúbim ťa, Dee. Fakt ťa veľmi ľúbim,“ vyznal sa, pričom vytúžené „aj ja teba“ zo strany jeho nádejnej polovičky nepočul.

To, ako to medzi súťažiacimi vyzerá po ukončení natáčania, najnovšie prezradila samotná Kubínová. „S Mišom to myslím vážne. To, čo bolo medzi nami na Farme, tak určite bolo reálne, nebolo to z toho dôvodu, že som sa chcela zviesť až do finále po Mišovi,“ priznala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Dnes už ex-farmárka následne priznala aj to, že napriek prvotným pochybnostiam plánujú s Michalom udržiavať svoj vzťah i po vypadnutí z hry. „To puto, ktoré sme si vytvorili na Farme, je veľmi, veľmi silné a myslím si, že môžem povedať za oboch, že v tom chceme pokračovať aj vonku,“ zakončila, čím zrejme prekvapila väčšinu divákov.

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/farma.markiza, dagmara_key