Hneď po prvom kole tanečnej šou Let’s Dance vyšlo na povrch, že súťažiaci Jakub Jablonský sa po šiestich rokoch vzťahu rozišiel s herečkou Kristínou Spáčovou. Krátko nato potvrdil rozchod aj ďalší účastník.

9. séria Let’s Dance akosi láske nepraje. Po Jakubovi Jablonskom priznal rozchod aj profesionálny tanečník Vilém Šír. Kým na parkete je jeho partnerkou speváčka Tina, v súkromnom živote to ešte donedávna bola Laura Raczová. Dvojica si povedala zbohom iba pred pár dňami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vilda Šír (@vildasir)

„Mrzí ma to, ale je to pravda. Bohužiaľ, niekedy to život tak vymyslí. Láska je jedna vec, ale musí to fungovať aj organizačne. A keď to tak nie je, tak láska nestačí. Je to čerstvé, rozišli sme sa minulý týždeň. Bolo to rýchlejšie, ako poskladať zostavu tanga,“ prekvapil pre web Markiza.sk talentovaný Čech, ktorý pred viac ako dvomi rokmi hľadal lásku i v reality šou Love Island.

Či s Laurou ostanú priateľmi, Vilda netuší. „Neviem. Ona má toho veľa, študuje medicínu. Ja teraz tancujem v Let’s Dance a všeobecne mám toho veľa. A udialo sa to tak strašne rýchlo, že vlastne neviem. Mal som narodeniny, zablahoželala mi, ale nič viac,“ uzavrel.

rozchod

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, TV Markíza