Dlhoročnej láske odzvonilo. Obľúbení slovenskí herci Jakub Jablonský a Kristína Spáčová, obaja známi aj zo seriálu Dunaj, k vašim službám, potvrdili tento týždeň svoj rozchod.

Predstavitelia Dávida Gutmana a Marty Grúberovej v úspešnom seriáli Dunaj, k vašim službám ešte donedávna tvorili ukážkový pár. Jakub Jablonský sa dokonca krátko pred nástupom do Let’s Dance vyjadril, že ho Kristína Spáčová podporuje a teší sa z jeho účasti.

Po prvom odvysielanom kole, v ktorom Jakub doslova hviezdil, sa na verejnosť dostala informácia, že dvojica po šiestich rokoch išla od seba. Rozchod pre portál Markiza.sk potvrdil aj samotný súťažiaci.

Jakub Jablonský šokuje: Priznal rozchod so známou herečkou!

Krátko po Jakubovi sa ku koncu vzťahu vyjadrila pre Markiza.sk aj Kristína Spáčová.

„Každý z nás sa ocitol v istom životnom období, ktoré sa energicky rozchádza. Človek sa mení, vyvíja a vzťah ,slúži‘ aj na to, aby sa zmenou a vývojom prechádzalo spolu. No niekedy prichádzajú momenty, kedy jeden musí rešpektovať, že druhý pocíti potrebu pokračovať vo svojom vývoji sám. Aj o tom sú vzťahy a treba si uvedomiť, že je to absolútne ľudské,“ uviedla kráska, ktorú môžete aktuálne vídať ako doktorku Simonu v dennom seriáli Mama na prenájom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial